Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Ģibuļu pagasta brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs

BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS UN JAUNIEŠU ATBALSTA CENTRS

2003. gada 27. maijā Ģibuļu pagasta Pastendē tika atklāts Dienas Atvērtais centrs. Viena no Pastendes muižas kompleksa senajām ēkām, pateicoties nevalstiskās organizācijas (toreizējā aprūpes un attīstības fonda „Vīgrieze") izstrādātajam projektam un saņemot atbalstu no Ģibuļu pagasta padomes un toreizējā Nīderlandes Karalienes Juliānas fonda (tagad Oranje fonds), tika pielāgota mūsdienu sabiedrības pieprasījumam.

Kopš 2011. gada centra nosaukums ir Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs.

Centrā ikviens pagasta iedzīvotājs var saņemt dažādus pakalpojumus, piedalīties interešu grupās, un projektu pasākumos. Centra apmeklētāji ir gan bērni, gan pieaugušie.

Viens no centra pamatuzdevumiem ir ikvienam iedzīvotājam piedāvāt mūžizglītības iespējas. Tajā ir darbojušās dažādas interešu grupas: floristika, svešvalodu kursi (angļu, vācu, dāņu), veselības grupa, „Nost ar XXL!", rokdarbi, teātra sports pieaugušajiem.

Kopš centra dibināšanas tajā darbojas Mākslas studija pieaugušajiem. Studijas dalībnieču darbi ir bijuši apskatāmi gan Ģibuļu pagasta kultūras iestādēs un bibliotēkās, gan Talsos un Rojā, kā arī studija ir realizējusi vairākus projektus, piedalījusies plenēros un labdarības pasākumos.

Centrā tiek organizētas tikšanās ar interesantām personībām gan no tuvākiem, gan tālākiem novadiem un šobrīd populārās meistarklases - sveču liešana, dekupāža u.c.

Realizējot vairākus nozīmīgus projektus, ir iegādāts aprīkojums centra vajadzībām un notikušas praktiskas un teorētiskas nodarbības dažādu gadagājumu un interešu grupām.

Kopš 2007. gada centrā darbojas jauniešu klubs „Kontakts". Jaunieši centrā rod atbalstu savām idejām, kuras realizē dažādos pasākumos un sarīkojumos.

Telpas iespējams nomāt.

Telpu noma BLPJAC

Semināru telpa (45.2 m2) – 4,00 EUR stundā

Cenas norādītas neieskaitot PVN, pamatojoties uz 11.04.2019. Talsu novada domes lēmumu Nr.270