Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

MĀKSLAS STUDIJA PIEAUGUŠAJIEM

Mākslas studija pieaugušajiem tika izveidota 2003. gadā, un tā darbojas Ģibuļu pagasta Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrā. Studija ir atvērta ikvienam interesentam bez vecuma ierobežojuma. Studijas darbības mērķis ir dot iespēju ikvienam iedzīvotājam, kam ir interese par vizuālo mākslu, kļūt par studijas dalībnieku, izpaust savas radošās idejas, papildinot savu prasmi dažādās zīmēšanas un gleznošanas tehnikās. 2014. gada rudenī studija uzsāka savu 12. sezonu. Mākslas studijā tās darbības laikā ir piedalījušies 28 dalībnieki, šogad aktīvi strādā 6 dalībnieki. Deviņus gadus no 2003.- 2012. gadam mākslas studiju konsultēja vizuālās mākslas skolotāja Inguna Ašme, bet kopš 2012. gada rudens to dara māksliniece, keramiķe Diana Dzelme.
Par Studijas sasniegumiem un dalībnieku izaugsmi liecina radošo darbu izstādes Ģibuļu pagasta iestādēs: Spāres un Pastendes bibliotēkās un Pastendes kultūras nama izstāžu zālē, Talsu pilsētas sabiedriskajās iestādēs, un novadā –dalībnieču darbi ir priecējuši apmeklētājus Pļavmuižas saieta namā, Laidzes Brīvā laika pavadīšanas centrā, Valdgales dzirnavās, un Rojas novada mūzikas un mākslas skolā. Pastendes un Spāres bibliotēkās ir bijušas personālizstādes divām studijas dalībniecēm – Selgai Jurkevičai un Ilzei Pumpurei.
2008. gadā tika realizēts projekts „Mūsu dāvana Pastendei 720", kuru atbalstīja Talsu novada fonds.
2014. gada sākumā savu 10 radošā darba gadu jubileju Mākslas studija atzīmēja ar izstādi „Sirdsprieks citu priekam" Pastendes kultūras nama izstāžu zālē. 2013. gada nogalē studijas dalībnieces sagatavoja un iesniedza projekta pieteikumu Talsu novada kultūras projektu konkursā un guva atbalstu jubilejas izstādes sagatavošanai un īstenošanai.
2015. gadu studijas dalībnieki uzsāka ar labu darbu - rotaļlietu un multiplikācijas filmu varoņu zīmējumu kolekcijas izveidošanu un tās uzdāvināja Talsu novada krīžu centram.

Telpu noma BLPJAC

Ģibuļu pagasta Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs iznomā telpas

Semināru telpa (45.2 m2) – 3.00 EUR stundā

Virtuve (11.7 m2) – 2.00 EUR stundā

Cenas norādītas neieskaitot PVN, pamatojoties uz Talsu novada domes lēmumu Nr.139 no 27.03.2014.