Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Jauniešu klubs kontakts

Ģibuļu pagasta

Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centra

Jauniešu klubs „Kontakts”


Pastendes jauniešu klubs “Kontakts”tika nodibināts 2007. gada 9. februārī. Par mājvietu jauniešu klubam kļuva toreizējais Pastendes Dienas atvērtais centrs, kas pēc novadu reformas saucas Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs.Jauniešu kluba“Kontakts” darbības pamatā ir saturīga brīvā laika organizēšana. Klubā regulāri aktīvi darbojas vidēji 10 -12 jaunieši. Ir realizēti vairāki projekti IZM jauniešu iniciatīvu atbalsta programmās, un programmā “Jaunatne darbībā”.

Jaunieši organizē pasākumus gan jauniešiem, gan kā brīvprātīgā darba veicēji palīdz Ģibuļu pagasta pārvaldes sporta, kultūras un izglītības iestāžu pasākumos.


Jauniešu organizētie ikgadējie pasākumi:

  • februārī Valentīndienas balle un dzimšanas dienas svinības kopā ar draugiem,
  • maijā ”fukšu balle” bērnudārza audzēkņiem,
  • oktobrī jauno biedru uzņemšana,
  • novembrī Helovīnballlīte jaunāko klašu skolēniem
  • decembrī labdarības koncerts ”Dots devējam atdodas” akcijas “Rūķi pār novadiem”ietvaros, u.c.

2013. gadā jauniešu klubs ”Kontakts” Talsu novada Bērnu un jauniešu centra rīkotajā konkursā ”Labākā jauniešu organizācija” saņēma augstāko novērtējumu unieguva titulu ”Labākā 2012. gada jauniešu organizācija”.

2015. gadā jauniešu klubs kopā ar draugiem nosvinēja savu 10 gadu jubileju, ko atbalstīja Ģibuļu pagasta pārvalde un Pastendes kultūras nams.

2018. gadā 17. februārī Pastendes kultūras namā notikajauniešu organizēts pasākums „Pazīstam un lepojamies!”. Uz tikšanos tika uzaicinātipagasta skolu absolventi,un citi ar Ģibuļu pagastu, saistīti cilvēki, kuri ir atpazīstami savā profesijā valsts mērogā. Jaunieši ieguva labu pieredzi pasakumu organizēšanā un intervēšanā.


Jauniešu kluba ”Kontakts”realizētie projekti:

  • 2011. g. ”Jauniešu informācijas centrs ”Kontakts”darbībā!”

Atbalsta IZM Jaunatnes politikas programma

  • 2012.g. ”jauniešu atbalsta centra ”Kontakts”darbības pilnveidošana”Atbalsta IZM Jaunatnes politikas programma
  • 2016. g. ”Skanošā siena- jauniešu dāvana bērnudārzam”.

Atbalsta Talsu novada pašvaldība


Dalība citos projektos:

  • 2015. g. Sadarbības partneris Talsu BJS jauniešu organizācijas ”Tas.Es” projektam ”Septiņas ĪBAS”

Jauniešu kluba konsultante ir centra vadītāja Antra Jaunskalže. Divus gadus ar NVA atbalsta programmas jaunatnes brīvprātīgajam darbam jauniešu porojekta asistentebija Līva Maķe kas nu jau savas darba gaitas turpina Talsu novada bērnu un jauniešu centrā. Jaunieši turpina savus līderus virzīt no biedru vidus. 2014. gadā šos pienākumus pildīja Una Martiņenko,2015. un 2016, gadā ar jauniešiem strādāja Elgars Ratnieks,2017 un 2018. gadā Madlēna Delle.

Jaunieši ir atvērti sadarbībai un savā darbības laikā ieguvuši labus sadarbības partnerus- Pastendes pamatskolas skolēnu pašpārvaldi, Virbu pamatskolas skolēnu pašpārvaldi ”Stars’, Rojupes JIC ”Varavīksne”, Valdemārpils JIC ”Sava vieta”un citus.

Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centra vadītāja

Antra Jaunskalže

Telpu noma BLPJAC

Semināru telpa (45.2 m2) – 4,00 EUR stundā

Cenas norādītas neieskaitot PVN, pamatojoties uz 11.04.2019. Talsu novada domes lēmumu Nr.270