Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

JAUNIEŠU KLUBS "KONTAKTS"

Ģibuļu pagasta Pastendes jauniešu klubs "Kontakts" tika nodibināts 2007. gada 9. februārī. Par mājvietu jauniešu klubam kļuva toreizējais Pastendes Dienas atvērtais centrs, kas kopš novadu reformas darbojas kā Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs. Jauniešu kluba "Kontakts" darbības pamatā ir saturīga brīvā laika organizēšana.

Klubā aktīvi darbojas vidēji 10 - 12 jaunieši. Ir realizēti vairāki projekti IZM jauniešu iniciatīvu atbalsta programmās, un programmā "Jaunatne darbībā". Kluba aktīvisti organizē pasākumus bērniem un jauniešiem, kā arī palīdz sporta, kultūras un izglītības iestāžu pasākumu realizēšanā.
Vairāki jauniešu pasākumi ir kļuvuši tradicionāli, piemēram, Valentīndienas balle draugiem, labdarības koncerts decembrī akcijas "Rūķi pār novadiem" ietvaros, jauno biedru uzņemšana oktobrī, Helovīnballlīte jaunāko klašu skolēniem, "fukšu balle" bērnudārza audzēkņiem u.c.
2013. gadā jauniešu klubs "Kontakts" Talsu novada Bērnu un jauniešu centra rīkotajā konkursā "Labākā jauniešu organizācija" saņēma augstāko novērtējumu un ieguva titulu "Labākā 2012. gada jauniešu organizācija".
Jauniešu kluba konsultante ir centra vadītāja Antra Jaunskalže. Divus gadus ar NVA atbalsta programmas jaunatnes brīvprātīgajam darbam jauniešu projekta asistente bija Līva Maķe, kas nu jau savas darba gaitas turpina Talsu novada bērnu un jauniešu centrā. Jaunieši turpina savus līderus virzīt no biedru vidus. 2014. gadā šos pienākumus pildīja Una Martiņenko.
Jaunieši ir atvērti sadarbībai, un jau vairākus gadus labi sadarbības partneri ir Rojupes JIC "Varavīksne", Balgales jauniešu klubs "Kubs" un citi.

Telpu noma BLPJAC

Ģibuļu pagasta Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs iznomā telpas

Semināru telpa (45.2 m2) – 3.00 EUR stundā

Virtuve (11.7 m2) – 2.00 EUR stundā

Cenas norādītas neieskaitot PVN, pamatojoties uz Talsu novada domes lēmumu Nr.139 no 27.03.2014.