Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Dziesmu skola

Vokālā mūzikas studija „Dziesmu skola" ir pedagoģes Baibas Veismanes-Rezongas sen lolots un nu jau realizēts muzikāls sapnis, kurš, no 2012.gada septembra turpina pilnveidoties, paplašināties un muzikāli priecēt ļaudis ne tikai Latvijā.

„Dziesmu skolas" māja atrodas Talsu novada skaistākajā, zaļākajā un draudzīgākajā vietā „zem saules" - Ģibuļu pagasta Pastendē, Skolas ielā 2, 3. stāvā.

Talsu novada bērni un jaunieši „Dziesmu skolā" apgūst solo dziedāšanu, muzicēšanu vokālajā ansamblī (3 vecuma grupās), ritma un netradicionālā mūzikas instrumenta - dūdeles spēli.

Katru muzikālo sezonu „Dziesmu skolā" krāsaini dzīvo ap 40 talantīgi, draudzīgi un skanīgi dziedātāji. Katru mācību gadu tiek sagatavotas vairākas koncertprogrammas (pēdējās k/p ģimenei „Muzikālā multeņu pasaule" un Ulda Marhilēviča, Guntara Rača dziesmu cikls „Gaismas atgriešanās" ar autoru pie klavierēm...), tematiski koncerti, pasākumi, muzikālas ekskursijas un labdarības projekti. Īpaša uzmanība tiek pievērsta katra dziedātāja un ansambļa sastāva repertuāra žanru dažādībai un stilu bagātībai – no a cappella dziedājuma līdz mūsdienu populārajai mūzikai.

Solisti piedalās ne tikai vietēja, bet arī starptautiska mēroga vokālistu konkursos. Augsti sasniegumi iegūti Talsu I Starptautiskajā akadēmiskas dziedāšanas un vokālo ansambļu konkursā (2014.g.).

Vairāk informācijas par mums – talantīgajiem, draudzīgajiem, skanīgajiem – var gūt „Dziesmu skolas" mājas lapā – www.dziesmuskola.lv

Uz tikšanos MŪZIKĀ!

Dziesmu skola 0Dziesmu skola 1Dziesmu skola 2Dziesmu skola 3Dziesmu skola 4Dziesmu skola 5