Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Aizvadīti Ģibuļu pagasta sporta svētki Pastendes sporta laukumā

Aizvadīti Ģibuļu pagasta sporta svētki Pastendes sporta laukumā

31. augustā vasaras noslēgumā tika aizvadīti Ģibuļu pagasta sporta svētki Pastendes sporta laukumā.

Sacensības tika atklātas ar Ģibuļu pagasta pārvaldes vadītājas Kitijas Vecmanes uzrunu un svinīgā karoga pacelšanu, kuru šoreiz pacēla sportists Agris Blumbergs, tālāk jau ikviens varēja piedalīties visdažādākajos sporta veidos un disciplīnās. Dienas gaitā sportiskās aktivitātēs varēja startēt gan individuāli, gan komandās un kopā šajos sporta svētkos piedalījās 60 dalībnieki no Pastendes, Spāres, Talsiem, Kuldīgas, Stendes un Rīgas. Pasākuma brīvprātīgie palīgi, tiesneši: Oļegs Alksnis, Aldis Bišovs, Sanita Krūmiņa, Māris Dūcis, Magnuss Vucāns, Kristers Kalašņikovs un mediķe Anita Tālbega.

Rezultāti:

Pludmales volejbols 2x2

1.vieta komanda “UĢIS KUĢIS” Uģis Ieviņš/Toms Tālbergs,

2.vieta komanda “LP” Artūrs Pētersons/Kalvis Liepa,

3.vieta komanda “GRĪNBERGI” Jānis Grīnbergs/Dans Grīnbergs,

1.vieta komanda “GARDA” Gerda Matisone/Elza Smilškalne.

Ielu basketbols 3x3

1.vieta komanda “DZIMTENĪTE” Oskars Bekmanis/Agris Blumbergs/ Mārcis Grintāls

2.vieta komanda “MELLEŅU KOMBAINS” Niks Feifers/Valters Romaško/Renārs Šimpermanis

3.vieta komanda “MELLENĪTES” Kristaps Loboda/Rinalds Alksnis/Mārcis Veliks.

Mini futbols 3x3

1.vieta komanda “OZOLU IELA” Mārcis Šnēbergs/Rūdis Šnēbergs/ Kārlis Ladigins,

2.vieta komanda “KIKIŅŠ” Niks Veipāns/Alens Pauris/Andis Dārziņš,

3.vieta komanda “DZIMTENĪTE” Oskars Bekmanis/Agris Blumbergs/ Mārcis Grintāls.

Precizitātes metieni vīrieši un sievietes

1.vieta Kalvis Liepa32 punkti

2.vieta Oskars Bekmanis24 punkti

3.vieta Rihards Liukišs 23 punkti

1.vieta Alise Pētersone 22 punkti

2.vieta Luīze Freimane19 punkti

3.vieta Evita Ņikonova16 punkts

Stipro skrējiens vīrieši un sievietes

1.vieta Mārcis Šnēbergs2 min 22

2.vieta Rūdis Šnēbergs2 min 33

3.vieta Artūrs Pētersons2 min 46

1.vieta Evita Ņikonova3 min 42

2.vieta marta Dombrovica4 min 21

3.vieta Luīze Freimane4 min 31

Novuss vīrieši un sievietes

1.vieta Rolands Spalvēns

2.vieta Harijs Fišers

3.vieta Edgars Blumbergs

1.vieta Alise Pētersone

KENDAMA

1.vieta Ričards Pulkstenis

2.vieta Renārs Šimpermanis

3.vieta Rihards Liukišs

Tiekamies jau nākamajos sporta svētkos!


Pastendes Sporta centra „Akmeņkaļi”

vadītājs Magnuss Vucāns.