Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Ģibuļu kausa izcīņa pludmales volejbolā 2019

Ģibuļu kausa izcīņa pludmales volejbolā 2019

25. jūnija vakarā tika aizvadīts ceturtais un noslēguma posms Ģibuļu kausa izcīņai pludmales volejbolā 2019. Noslēguma posmā piedalījās deviņas komandas.

Fināla spēlē ar rezultātu 2:1 (21:16 15:21 15:13) uzvaru guva komanda no Talsiem ”RALFIŅŠ” – Artūrs pētersons un Rihards Pabērzs, otrajā vietā komanda “MC” - Jānis Krūze un Sigeta Kviese. Spēlē par trešo vietu uzvara komandai ”KAPTEINIS REINIS” – Reinis Kalniņš un Toms Tālbergs, aiz sevis atstājot komandu ”PĻAVAS” – Toms Krūze un Elviss Gributs.

Līdz ar to visu četru posmu kopvērtējumā Ģibuļu kausa izcīņā pludmales volejbolā vīru grupā pirmā vieta komandai ”RALFIŅŠ” – Artūrs pētersons un Rihards Pabērzs, otrā vieta komandai “MC” - Jānis Krūze un Sigeta Kviese un trešā vieta komandai ”KAPTEINIS REINIS” – Reinis Kalniņš un Toms Tālbergs. Sieviešu grupā pārliecinoša uzvara komandai “MADARA” – Madara Bajāre un Elza Smilškalne. Kopā Ģibuļu kausa izcīņā pludmales volejbolā piedalījās trīspadsmit komandas no Talsiem, Laucienes, Pļavām, Pastendes un Pūres.

Nākamās pludmales volejbola sacensības Pastendē notiks 3.augustā Ģibuļu pagasta sporta svētku ietvaros. Visi laipni lūgti!

Pastendes sporta centra vadītājs

Magnuss Vucāns