Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Citāda skola

Citāda skola
Citāda skola 0Citāda skola 1Citāda skola 2Citāda skola 3Citāda skola 4Citāda skola 5

Citāda skola Ģibuļu pagasta Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrā

Ģibuļu pagasta Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs sadarbībā ar Pastendes pamatskolu šajā mācību gadā uzsācis jaunu nodarbību ciklu skolēniem ar nosaukumu Citāda skola. Nodarbībās bērni no dabas materiāliem gatavokolāžas undekorus, kā arī izmanto dažādus materiālu ko lietojam sadzīvē , piemēram decembrī Ziemassvētku tuvošanās noskaņāno Actimel pudelītēm tika gatavoti stilīgi eņģelīši.Citādā skola piedāvā iespēju skolēniem radoši darboties vidē,kur parasti viņi nāk pavadīt brīvo laiku spēlējot spēles un „sēžot internetā". Pirmajās nodarbībās citādo skolu apmeklēja tikai jaunāko klašu skolēni, bet ir plānotas nodarbības arī vecāko klašu skolēniem.

Citādo skolu veidojam kopā ar Talsu brīvās mākslas telpas „Baložu pasts" aktīvu dalībnieci Ingu Mertenu. Inga ir ļoti radošs un atsaucīgs cilvēks, ar viņu bērniem patīk kopā strādāt. Citādā skolā bez radošajām nodarbībā ar laiku paredzētas arī izglītojošas tikšanās un citas aktivitātes. Vasarā plānojam aktivitātes brīvā dabā tādēļ plānojam piedalīties projektu konkursos lai piesaistītu papildusfinansējumu.

Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrā ir iespējams nomāt telpas bērnu tematiskiem pasākumiem un atzīmēt īpašus notikumus.

Ģibuļu BLPJAC vadītāja

Antra Jaunskalže