Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

VIKTORĪNA "MŪSU NOVADS"

VIKTORĪNA "MŪSU NOVADS"
VIKTORĪNA "MŪSU NOVADS" 0VIKTORĪNA "MŪSU NOVADS" 1

9. novembrī Pastendes bibliotēkā norisinājās viktorīna "Mūsu novads", kurā sacentās Pastendes, Stendes un Virbu skolu komandas. Tās mērķis- noskaidrot šo pagastu erudītākos, savu dzimto vietu pārzinošākos skolēnus, veicināt interesi par dzimto novadu, audzināt patriotisma garu jaunajā paaudzē.

Jautājumus par Talsu novadu, īpašu uzmanību pievēršot Ģibuļu un Virbu pagastiem, kā arī Stendes pilsētai, sagatavoja erudīcijas spēļu līderis no Stendes Viktors Insbergs.

Sīvā un interesantā cīņā komandas mērojās spēkiem gan priekšsacīkstēs, gan pusfinālā, gan finālā. Uzvaru izcīnīja Stendes pamatskolas komanda "Stendes bānītis .lv" atstājot otrajā vietā mūsu komandu "Jautrās bezdelīgas" un Virbu pamatskolas komandu "Neiespējamā misija" trešajā vietā.

Visi Viktorīnas dalībnieki saņēma Lattelecom dāvātos suvenīrus.